Yhteystiedot

Harri Vesterinen
Toimitusjohtaja
040 502 8199
harri.vesterinen@spt-painting.fi

Juha Lehtonen
Aluepäällikkö
040 809 2256
juha.lehtonen@spt-painting.fi

Tomi Hulmi
Aluepäällikkö (laivat)
040 548 3898
tomi.hulmi@spt-painting.fi

Jari Vesterinen
Työmaapäällikkö
040 502 8349
jari.vesterinen@spt-painting.fi

Rene Lohmus
Työnjohtaja
040 827 4417
rene.lohmus@spt-painting.fi

Johanna Kaskinen
Projektiassistentti
040 756 8578
johanna.kaskinen@spt-painting.fi

Manu Niemelä
Aluepäällikkö Pohjois-Suomi
040 834 8230
manu.niemela@spt-painting.fi

Kari Kivekäs
Tuotepäällikkö
040 682 7050
kari.kivekas@spt-painting.fi

Martti Niemelä
Oulun urakointi
040 725 6120
martti.niemela@spt-painting.fi

Joni Pekkala
Työnjohtaja/ siltaepoksit
050 313 6166
joni.pekkala@spt-painting.fi



Laskutusosoitteemme

Verkkolaskujen osalta:

Verkkolaskuosoite: 003707799150
Y-tunnus: 
0779915-0
Operaattori: OpusCapita Group Oy
Operaattorin välittäjätunnus: 003710948874
Sähköpostilaskuosoite:
 sptpainting.FI.P.115462-4@docinbound.com

Pyrimme omalta osaltamme edistämään verkkolaskutuksen yleistymistä ja toivommekin saavamme laskumme verkkolaskuina aina kun se on mahdollista.

Paperiset laskut tulee lähettää osoitteeseen:

SPT-Painting Oy
PL 43899
00063 LASKUNET

Huomioithan, että tähän laskutusosoitteeseen ei saa lähettää muita kuin laskuja.

Ota yhteyttä

Toteutamme laadukkaat lattiapinnoitteet moniin eri tarpeisiin ja kaikenkokoisiin kohteisiin. Ota yhteyttä lomakkeella tai puhelimitse, niin keskustellaan juuri sinun tarpeestasi lattiapinnoitteisiin liittyen ja suunnitellaan oikea ratkaisu – oikeaan hintaan.

Nimi *

Sähköposti *

Aihe

Viesti